Працюємо задля перемоги!

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації Войтенка В.М. та Капітоненка Р.А.”

Розпорядження від 23.09.2009, №825
Дата оприлюднення: 23.09.2009

1. За багаторічну сумлінну працю особистий вагомий внесок у підготовку спортсменів міжнародного класу високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) тренера-викладача з боксу Войтенка Віктора Михайловича.

2. За вагомі спортивні досягнення пропаганду здорового способу життя високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) срібного призера Чемпіонату світу з боксу 2009 року Капітоненка Романа Анатолійовича.

3. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 172 грн. 50 коп. кожний.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 61 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації Ю.В.Ковбасюк” 

Поділитися: