Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників Державного підприємства „Міжнародний аеропорт „Бориспіль“

Розпорядження від 27.07.2009, №642
Дата оприлюднення: 27.07.2009

1. За багаторічну сумлінну працю особистий вагомий внесок у розви­ток цивільної авіації Державного підприємства „Міжнародний аеропорт „Бориспіль“ високий професіоналізм та у зв’язку із 50-річчям з дня утворення аеропорту відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) працівників цього підприємства:

Коломієць

Віру Іванівну

фахівця групи авіаційної діяльності відділу продажів служби маркетингу

Коршунова

Володимира Михайловича

змінного начальника

Лобанова

Олександра Миколайовича

завідувача музею

Овдієнка

Володимира Ілліча

колишнього механіка аеродромної служби

Шахсуварова

Бориса Рафаїловича

генерального директора

2. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 197 грн. 12 коп. кожний.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 174 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації В.М.Вакараш”   

Поділитися: