“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України”

Розпорядження від 25.05.2009, №402
Дата оприлюднення: 25.05.2009

1. За особистий внесок у виконання завдань пов’язаних з розбудовою та розвитком конкурентного середовища захист законних прав підприємців та споживачів сприяння економічного розвитку Київської області та з нагоди15-річчя від дня створення Київського обласного територіального відділення Антимонополь­ного комітету України відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) працівни­ків відділення:

Висотіна

Володимира Анатолійовича

заступника голови

Голубенка

Олексу Михайловича

начальника відділу досліджень і розслідувань № 2

Новик

Наталію Михайлівну

заступника начальника

2. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської облас­ної державної адміністрації іменні годинники вартістю 172 грн. 50 коп. кожний.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 92 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації В.М.Вакараш”  

Поділитися: