“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників області”

Розпорядження від 25.05.2009, №401
Дата оприлюднення: 25.05.2009

1. За багаторічну сумлінну працю зразкове виконання службових обов’язків особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу Білоцерківського району відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) працівників управ­ління агропромислового розвитку Білоцерківської райдержадміністрації:

Зануду

Тетяну Григорівну

начальника відділу організаційно-кадрового та інформаційного забезпечення

Клеваник

Тетяну Михайлівну

головного спеціаліста відділу організаційно-кадрового та інформаційного забезпечення

2. За багаторічну сумлінну працю особистий внесок у соціально-еконо­мічний розвиток Яготинського району досягнення значних успіхів у профе­сійній діяльності відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) голову відкритого акціонерного товариства „Яготинське“ Виштака Валерія Сафроновича.

3. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 172 грн. 50 коп. кожний.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 92 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації В.М.Вакараш” 

Поділитися: