Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації Волкова А.П. та Лисиці В.В.”

Розпорядження від 08.05.2009, №364
Дата оприлюднення: 08.05.2009

1. За багаторічну сумлінну працю особистий вагомий внесок у розвиток містобудування і архітектури комплексний розвиток територій та населених пунктів області високий професіоналізм та у зв’язку із 80-річчям від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) члена Спілки архітекторів України головного фахівця Державного підприємства „Український державний науково-дослідний і проектний інститут цивільного сільського будівництва“ Волкова Аркадія Павловича.

2. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади особис­тий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) заступника голови Тетіївської райдержадміністрації Лисицю Володимира Васильовича.

3. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 172 грн. 50 коп. кожний.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профі­нансувати обласну державну адміністрацію у сумі 31 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Поділитися: