Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації військовослужбовців окремого контрольно-пропускного пункту „Київ” Державної прикордонної служби України”

Розпорядження від 15.05.2009, №373
Дата оприлюднення: 15.05.2009

1. За багаторічну бездоганну службу зразкове виконання службових обовязків високий професіоналізм та у звязку із Днем прикордонника відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) військовослужбовців окремого контрольно-пропускного пункту „Київ” Державної прикордонної служби України:

Бондаренко

Ларису Юріївну

прапорщика

Коновальчука

Костянтина Валентиновича

старшину

Міщенка

Дмитра Анатолійовича

прапорщика

Сінкевич

Оксану Миколаївну

підполковника

2. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 172 грн. 50 коп. кожний.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 122 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обовязкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко”   

Поділитися: