Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників культури області”

Розпорядження від 18.05.2009, №385
Дата оприлюднення: 18.05.2009

1. За особистий вагомий внесок у розвиток музейної справи збереження культурної та історичної спадщини високий професіоналізм та у зв’язку із 85-річчям Білоцерківського краєзнавчого музею відзначити Почесною грамо­тою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) працівників цього музею:

Жилинську

Інну Миколаївну

головного бухгалтера

Куліша

Володимира Володимировича

інженера з обслуговування охорони

Семиду

Тетяну Миколаївну

завідуючу відділом історії

2. За багаторічну сумлінну працю особистий внесок у підготовку спеціалістів для закладів культури естетичне виховання молоді та у зв’язку із 70-річчям від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) викладача Комунального вищого навчального закладу „Київське обласне училище культури і мистецтв” Яроша Віталія Павловича.

3. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 172 грн. 50 коп. кожний.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 122 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко”  

Поділитися: