Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою “”Київської обласної державної адміністрації працівників обласної школи вищої спортивної майстерності № 1 управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації”””

Розпорядження від 27.12.2007, №1470
Дата оприлюднення: 27.12.2007

1. За досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності, особистий внесок у розвиток спорту, пропаганду здорового способу життя серед молоді та у зв’язку із 25-річчям з дня утворення обласної школи вищої спортивної майстерності №1 управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) працівників цієї установи:

Гідулянову

Наталлю Сергіївну

заступника директора з навчальної роботи

Семикіна

Сергія Івановича

тренера-викладача з веслування на байдарках

2. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 115 грн. кожний.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати Київську обласну державну адміністрацію у сумі 41 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених вобласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко”     

Поділитися: