“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації Карасик В.П. та Кузьмінського В.О.”

Розпорядження від 31.03.2009, №228
Дата оприлюднення: 31.03.2009

1. За багаторічну сумлінну працю особистий внесок у навчання і виховання учнівської молоді високий професіоналізм та у зв’язку із 70-річчям від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) вчителя історії спеціалізованої загальноосвітньої школи IIII ступенів № 9 м.Фастова Карасик Валентину Леонідівну.

2. За особистий внесок у сферу соціальної підтримки сім’ї поперед­ження бездоглядності дітей та реформування системи інтернатних закладів та у зв’язку із 10-річчям діяльності в Київській області Представництва благодійної організації „Кожній дитині в Україні відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) директора цієї організації Кузьмінського Володимира Олександровича.

3. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 172 грн. 50 коп. кожний.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 61 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко”  

Поділитися: