Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників обласного музично-драматичного театру ім. П. К. Саксаганського”

Розпорядження від 03.03.2009, №140
Дата оприлюднення: 03.03.2009

1. За багаторічну сумлінну працю особистий внесок у розвиток театрального мистецтва високий професіоналізм та у зв’язку із 75річчям з дня утворення обласного музично-драматичного театру ім. П.К.Саксаганського відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) працівників цього театру :

Калініченко

Ніну Степанівну

начальника реквізитного цеху

Кравчук

Ніну Степанівну

актрису

Кралєву

Олену Іванівну

актрису

Лук’яненко

Валентину Іванівну

головного бухгалтера

Пахолюк

Олену Леонідівну

хормейстера

Пашкевич

Тетяну Едуардівну

актрису

Сінькову

Наталію Петрівну

актрису

Ярмоленко

Олену Вікторівну

актрису

2. Вручити особам відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 110 грн. кожний.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 156 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко”   

Поділитися: