Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації підприємців області”

Розпорядження від 04.09.2012, №307-в
Дата оприлюднення: 04.09.2012

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток підприємництва в області, активну громадську позицію та з нагоди Дня підприємця відзначити

Почесною грамотою

Київської обласної державної адміністрації

(із врученням цінного подарунка):

Абрамяна

Корюна Айказовича

директора приватного підприємства „Абрамян”, Фастівський район

Ареф’єва

Сергія Сергійовича

голову регіональної ради підприємців у Київській області, голову наглядової ради ТОВ „Комфорт”

Бабака

Валерія Івановича

фізичну особу-підприємця, Яготинський район

Войтовика

Михайла Вікторовича

голову правління селянсько-фермерського господарства „Осінь”, Білоцерківський район

Довгалюка

Михайла Петровича

фізичну особу-підприємця, Ставищенський район

Дорошенка

Віктора Олександровича

генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю „Сквирський комбінат хлібопродуктів”, Сквирський район

Зубчевського

Юрія Миколайовича

директора приватного підприємства „Світлобудсервіс”, Таращанський район

Колісника

В’ячеслава Анатолійовича

директора товариства з обмеженою відповідальністю „Прушинські”, Згурівський район

Колодія

Юрія Олексійовича

директора Державного підприємства „Тетерівське лісове господарство”

Копистка

Володимира Федоровича

фізичну особу-підприємця, Богуславський район

Корчемного

Сергія Миколайовича

фізичну особу-підприємця, Іванківський район

Купцова

Валерія Володимировича

голову правління приватного акціонерного товариства „Бориспільський автозавод”, Бориспільський район

Підгулька

Георгія Валентиновича

директора товариства з обмеженою відповідальністю „Наші страви ТМ”, Вишгородський район

Постельгу

Віталія Івановича

фізичну особу-підприємця, Володарський район

Присяжнюк

Нелю Вікторівну

директора товариства з обмеженою відповідальністю „Слобода КО”, Макарівський район

Рудея

Івана Павловича

фізичну особу-підприємця, Рокитнянський район

Сергеєва

Юрія Ігоревича

голову фермерського господарства „Байрон Агро”, Переяслав-Хмельницький район

Сіренка

Анатолія Володимировича

директора приватного підприємства „Земля”, Тетіївський район

Сотниченка

Анатолія Івановича

заступника голови правління товариства з обмеженою відповідальністю „Дарина”, Броварський район

Поділитися: