Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників Державного підприємства „Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат „Пуща-Водиця”

Розпорядження від 11.11.2008, №1428
Дата оприлюднення: 11.11.2008

1. За багаторічну сумлінну працю, досягнення значних успіхів у професійній діяльності та у зв’язку із Днем працівників сільського господарства відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) працівників Державного підприємства „Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат „Пуща-Водиця”:

Рябокінь

Галину Петрівну

оператора машинного доїння сільськогоспо­дарського комплексу „Совки”

Самофал

Галину Василівну

тепличницю дільниці № 6

Шевчука

Михайла Григоровича

тракториста-машиніста сільськогоспо­дарського комплексу „Совки”

Ященка

В’ячеслава Анатолійовича

водія

Пахолок

Лідію Михайлівну

оператора машинного доїння сільськогоспо­дарського комплексу „Музичанський”

2. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської облас­ної державної адміністрації іменні годинники вартістю 115 грн. кожний.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 102 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

”     

Поділитися: