Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації Міщенка О.М. та Савченка О.Г.”

Розпорядження від 15.03.2010, №210
Дата оприлюднення: 15.03.2010

1. За особистий вагомий внесок у розвиток національного образотворчого мистецтва створення високохудожніх творів в галузі живопису активну громадську діяльність та у зв’язку із 70-річчям від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) Народного художника України Міщенка Олексія Михайловича.

2. За багаторічну сумлінну працю досягнення значних успіхів у професійній діяльності активну громадську позицію відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із вручення іменного годинника) директора ТОВ „Меркурій Лтд“ Савченка Олександра Григоровича.

3. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 330 грн. та 490 грн. відповідно.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 145 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів в межах сум передбачених тимчасовим помісячним розписом асигнувань загального фонду на I квартал 2010 року.

Голова адміністрації В.М.Вакараш” 

Поділитися: