Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації Чубенка І.М., Перегудова Д.О., Малієнка А.М.”

Розпорядження від 23.07.2008, №1041
Дата оприлюднення: 23.07.2008

1. За багаторічну бездоганну службу, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) обласного військового комісара Чубенка Івана Миколайовича.

2. За особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Вишгородського району, активну громадську і благодійницьку діяльність відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) директора дочірнього підприємства державної госпрозрахункової зовнішньоторговельної та інвестиційної фірми „Укрінмаш” Перегудова Дмитра Олександровича.

3. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток аграрної науки, високий професіоналізм та у зв’язку із 70-річчям від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) завідувача лабораторії обробітку ґрунту і боротьби з бур’янами Національного наукового центру „Інститут землеробства Української Академії аграрних наук”, доктора сільськогосподарських наук, професора Малієнка Анатолія Митрофановича.

4. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 840 грн. та 177 грн. 50 коп. відповідно.

5. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 211 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації В.М.Вакараш

        

Поділитися: