Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення педагогічних працівників Красятицького навчально-виховного об”єднання “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

Розпорядження від 14.12.2011, №1448
Дата оприлюднення: 14.12.2011

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у навчання і виховання учнівської молоді, активну життєву позицію та з нагоди 150-річчя Красятицького навчально-виховного об’єднання „Загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” відзначити

Почесною грамотою

Київської обласної державної адміністрації:

трудовий колектив Красятицького навчально-виховного об’єднання „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

Подякою

Київської обласної державної адміністрації:

Горецького

Анатолія Генріховича

директора

Гук

Надія Олексіївна

вчителя-пенсіонера

Давидюк

Ганну Петрівну

вчителя-пенсіонера

Мишко

Леоніда Івановича

вчителя-пенсіонера

Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 1888 грн. для виплати грошової винагороди особам, відзначеним Подякою Київської обласної державної адміністрації (по 400 грн. кожному), та сплатити у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: