Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Паланського В.М. та Поповича Б.М.”

Розпорядження від 04.06.2009, №463
Дата оприлюднення: 04.06.2009

1. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади особис­тий внесок у соціально-економічний розвиток району відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) першого заступника Ставищенської районної державної адміністра­ції Паланського Віктора Михайловича.

2. За багаторічну сумлінну працю зразкове виконання службових обовязків та у звязку із 70-річчям від дня народження відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації старшого інспектора відділу техніч­ного нагляду за будівництвом головного управління капітального будівництва облдержадміністрації Поповича Бориса Мефодійовича.

3. Вручити Паланському В.М. іменний годинник вартістю
197 грн. 12 коп.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію:
4.1. у сумі 35 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обовяз­кових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи;

4.2. у сумі 236 грн. для виплати грошової винагороди Поповичу Б.М. та сплати належних сум податків і зборів (обовязкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи.

Виконуючий обовязки

голови адміністрації В.М.Вакараш”    

Поділитися: