Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Малька Ф.Г. та Боко Г.І.”””

Розпорядження від 26.02.2008, №181
Дата оприлюднення: 26.02.2008

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток Броварського району, високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) начальника відділу розвитку інфраструктури Броварської райдержадміністрації Малька Федора Григоровича.

2. За багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я, високий професіоналізм відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації акушерку фізіологічного відділення пологового будинку центральної районної лікарні Києво-Святошинського району Бойко Ганну Ісонівну.

3. Вручити Мальку Ф.Г. іменний годинник вартістю 177 грн. 50 коп.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію:

4.1. у сумі 32 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”;
4.2. у сумі 236 грн. для виплати грошової винагороди Бойко Г.І. та сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: