Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

”Про відзначення Капішон Л.М. та Шварцбург І.І.”

Розпорядження від 05.11.2012, №454-в
Дата оприлюднення: 05.11.2012

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у естетичне виховання дітей і молоді, високий професіоналізм, активну життєву позицію відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації директора Ржищівської музичної школи – початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу системи Міністерства культури і туризму України Капішон Любов Миколаївну.

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток споживчої кооперації, досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності та з нагоди 70-річчя з дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням цінного подарунка) начальника планово-економічного управління Сквирського районного споживчого товариства Шварцбург Інну Іванівну.

3. Вручити Шварцбург І.І. подарунковий комплект „Скатертина.6 серветок” вартістю 350грн.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 472 грн. для виплати грошової винагороди Капішон Л.М., та сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: