„Про відзначення Дармограй В.І., Іващенка П.М., Рацюка В.М. та Співак В.Я.”

Розпорядження від 23.11.2009, №1029
Дата оприлюднення: 23.11.2009

1. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади зразкове виконання службових обов’язків високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) начальника юридичного відділу апарату Тетіївської райдержадміністрації Дармограй Валентину Іванівну.

2. За багаторічну сумлінну працю досягнення вагомих успіхів у праці та у зв’язку із 80-річчям від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) голову виробничого кооперативу „Фірма“ Агробудпостач“ Іващенка Павла Михайловича.

3. За багаторічну сумлінну працю особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Ставищенського району високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) голову Ставищенської райдержадміністрації Рацюка Василя Миколайовича.

4. За багаторічну сумлінну працю особистий вагомий внесок в естетичне виховання дітей активну життєву позицію та у зв’язку із 100-річчям від дня народження відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації колишнього викладача дитячої школи мистецтв № 1 м. Біла Церква Співак Віру Яківну.

5. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 330 грн. 397 грн. 98 коп. та 641 грн. відповідно.

6. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію:

6.1. у сумі 242 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів

Поділитися: