„Про відзначення Чернюк Г.В., Срібного А.М., Панічкіна М.С.”

Розпорядження від 27.11.2008, №1543
Дата оприлюднення: 27.11.2008

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у естетичне виховання дітей, високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) викладача Бориспільської дитячої музичної школи Чернюк Ганну Василівну.

2. За багаторічну сумлінну працю в агропромисловому комплексі області, досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності та у зв’язку із70-річчям від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) головного агронома ТОВ „Агрофірма” „Білоцерківська” Срібного Анатолія Миколайовича.

3. За багаторічну сумлінну працю, особистий героїзм і мужність, проявленні під час Великої Вітчизняної війни, активну діяльність у ветеран­ському русі області відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації Героя Радянського Союзу, генерал-лейтенанта у відставці Панічкіна Михайла Степановича.

4. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 115 грн. кожний.

5. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію:

5.1. у сумі 41 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи;

5.2. у сумі 236 грн. для виплати грошової винагороди Панічкіну М.С. та сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: