Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про відзначення 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації „Народний Рух України за перебудову”

Розпорядження від 29.07.2014, №240
Дата оприлюднення: 29.07.2014

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Верховної Ради України від 01 липня 2014 року № 1548-VII “Про відзначення 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації “Народний Рух України за перебудову” та доручення Прем’єр-міністра України від 15 липня 2014 року № 25387/1/1-14:

1. Утворити регіональний організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації “Народний Рух України за перебудову” у складі згідно з додатком.

2. Затвердити план заходів з відзначення 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації “Народний Рух України за перебудову”, що додається.

3. Структурним підрозділам облдержадміністрації, райдерж-адміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання зазначеного плану заходів та проінформувати облдержадміністрацію через управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації (електронна адреса:int@kra.kiev.ua) до 01 жовтня 2014року про стан їх виконання для узагальнення та подання Міністерству культури України та Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Христюка Д.В.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: