Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання

Розпорядження від 19.03.2015, №81
Дата оприлюднення: 19.03.2015

Розглянувши подання департаменту житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації, відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про ліцензування певних видів господарської діяльності”, постанов Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 року № 1698 “Про затвердження переліку органів ліцензування”, від 29 листопада 2000 року № 1755 “Про строк дії ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності, розміри і порядок зарахування плати за її видачу”, від 04 липня 2001 року № 756 “Про затвердження переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності”, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 10 серпня 2012 року № 279 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення”, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2012 року за № 1468/21780, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 29 травня 2014 року № 152 “Про питання ліцензування господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва, транспортування та постачання теплової енергії в Київській області”:

1. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання на території Київської області із строком дії п’ять років товариству з обмеженою відповідальністю “Біг Енергоресурс” (ідентифікаційний код 39278125, місцезнаходження: 08141, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петрівське, вул. Б.Хмельницького, будинок 1-Б, приміщення 70).

2. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання на території Київської області із строком дії п’ять років комунальному підприємству “Ходосівське” Ходосівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області (ідентифікаційний код 36963962, місцезнаходження: 08173, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Ходосівка, вул. Панаса Мирного, будинок 2).

3. Департаменту житлово-комунального господарства і паливно- енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації:

3.1. протягом трьох робочих днів з дати видання цього розпорядження у письмовій формі повідомити про нього товариство з обмеженою відповідальністю “Біг Енергоресурс”, комунальне підприємство “Ходосівське” Ходосівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області;

3.2. у встановленому порядку оформити ліцензії та подати їх на підпис заступнику голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: