Працюємо задля перемоги!

Про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії) та постачання теплової енергії

Розпорядження від 06.11.2014, №367
Дата оприлюднення: 06.11.2014

Розглянувши подання департаменту житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації, відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про ліцензування певних видів господарської діяльності”, постанов Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 року № 1698 “Про затвердження переліку органів ліцензування”, від 29 листопада 2000 року № 1755 “Про строк дії ліцензії на впровадження певних видів господарської діяльності, розміри і порядок зарахування плати за її видачу”, від 04 липня 2001 року № 756 “Про затвердження переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності”, постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 10 серпня 2012 року № 276 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установаках та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії)”, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2012 року за № 1466/21778, та від 10 серпня 2012 року № 278 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії”, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2012 року за №1475/21787, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 29 травня 2014 року № 152 “Про питання ліцензування господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва, транспортування та постачання теплової енергії в Київській області”:

  1. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії) на території Київської області із строком дії п’ять років товариству з обмеженою відповідальністю “БФ Сервіс”, (ідентифікаційний код 35602713, місцезнаходження: 08343, Київська область, Бориспільський район, село Мартусівка, вулиця Мойсеєва, будинок 72 А, офіс 163).
  1. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії на території Київської області із строком дії п’ять років товариству з обмеженою відповідальністю “БФ Сервіс”, (ідентифікаційний код 35602713, місцезнаходження: 08343, Київська область, Бориспільський район, село Мартусівка, вулиця Мойсеєва, будинок 72 А, офіс 163).
  1. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії) на території Київської області із строком дії п’ять років Рожівському комунальному підприємству “Добробут”, (ідентифікаційний код 35673597, місцезнаходження: 07414, Київська область, Броварський район, село Рожівка, вулиця Слави, будинок 17).
  1. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії на території Київської області із строком дії п’ять років Рожівському комунальному підприємству “Добробут”, (ідентифікаційний код 35673597, місцезнаходження: 07414, Київська область, Броварський район, село Рожівка, вулиця Слави, будинок 17).
  1. Департаменту житлово-комунального господарства і паливно- енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації:

5.1. протягом трьох робочих днів з дати видання цього розпорядження у письмовій формі повідомити про нього товариство з обмеженою відповідальністю “БФ Сервіс” та Рожівське комунальне підприємство “Добробут”;

5.2. у встановленому порядку оформити ліцензію та подати її на підпис заступнику голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: