Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення

Розпорядження від 27.01.2015, №21
Дата оприлюднення: 27.01.2015

Розглянувши подання департаменту житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації, відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про ліцензування певних видів господарської діяльності”, постанов Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 року № 1698 “Про затвердження переліку органів ліцензування”, від 29 листопада 2000 року № 1755 “Про строк дії ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності, розміри і порядок зарахування плати за її видачу”, від 04 липня 2001 року № 756 “Про затвердження переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності”, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 10 серпня 2012 року № 279 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення”, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2012 року за № 1468/21780, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 29 травня 2014 року № 152 “Про питання ліцензування господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва, транспортування та постачання теплової енергії в Київській області”:

1. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на території Київської області із строком дії п’ять років товариству з обмеженою відповідальністю “Вишневе містечко” (ідентифікаційний код 33939151, місцезнаходження: 08341, Київська область, Бориспільський район, с. Вишеньки, вул. Набережна, будинок 29).

2. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на території Київської області із строком дії п’ять років приватному акціонерному товариству “Березанський завод залізобетонних виробів” (ідентифікаційний код 01033473, місцезнаходження: 07541, Київська область, м. Березань, вул. Маяковського, будинок 40).

3. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на території Київської області із строком дії п’ять років комунальному підприємству “Надія” (ідентифікаційний код 31689121, місцезнаходження: 07423, Київська область, Броварський район, с. Семиполки, вул. Миру, будинок 14).

4. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на території Київської області із строком дії п’ять років комунальному підприємству “Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” (ідентифікаційний код 19422525, місцезнаходження: 07700, Київська область, Яготинський район, м. Яготин, вул. Каштанова Алея, будинок 4).

5. Департаменту житлово-комунального господарства і паливно- енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації:

5.1. протягом трьох робочих днів з дати видання цього розпорядження у письмовій формі повідомити про нього товариство з обмеженою відповідальністю “Вишневе містечко”, приватне акціонерне товариство “Березанський завод залізобетонних виробів”, комунальне підприємство “Надія”, комунальне підприємство “Яготинське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства”;

5.2. у встановленому порядку оформити ліцензії та подати їх на підпис заступнику голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: