Про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, централізованого водопостачання та переоформлення ліцензії з централізованого водопостачання та водовідведення

Розпорядження від 22.09.2015, №350
Дата оприлюднення: 22.09.2015

Розглянувши подання департаменту житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації, відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”, “Про ліцензування видів господарської діяльності”, постанов Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 “Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України”, від 04 липня 2001 року № 756 “Про затвердження переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності”, постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 10 серпня 2012 року № 277 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами”, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2012 року за № 1467/21779, від 10 серпня 2012 року № 279 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення”, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2012 року за № 1468/21780, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 02 вересня 2015 року № 323 “Про питання ліцензування господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва, транспортування та постачання теплової енергії в Київській області”:

  1. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами Товариству з обмеженою відповідальністю “Житлоуютсервіс” (ідентифікаційний код 37893163, місцезнаходження: 07400, Київська область, м. Бровари, вул. В’ячеслава Чорновола, буд. 9, нежитлове приміщення № 8).

  1. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання на території Київської області Товариству з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство імені А.Г.Кравченка (ідентифікаційний код 03755681, місцезнаходження: 07722, Київська область, Яготинський район, с. Сулимівка, вулиця Кравченка, буд. 122 А).
  1. Переоформити ліцензію на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на території Київської області Комунальному підприємству “Макарівське виробниче управління житлово-комунального господарства” Макарівської селищної ради (ідентифікаційний код 03346749, місцезнаходження: 08000, Київська область, смт Макарів, вул. Піонерська, буд. 13).
  1. Департаменту житлово-комунального господарства і паливно- енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації в установленому чинним законодавством порядку:

4.1. повідомити про прийняте рішення на видачу ліцензії:

Товариство з обмеженою відповідальністю “Житлоуютсервіс;

Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство імені А.Г.Кравченка;

4.2. повідомити про прийняте рішення на переоформлення ліцензії:

Комунальне підприємство “Макарівське виробниче управління житлово- комунального господарства? Макарівської селищної ради;

4.3. за бажанням здобувачів ліцензій, ліцензіата оформити ліцензії на паперовому носії та подати їх на підпис заступнику голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: