Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення

Розпорядження від 09.04.2015, №111
Дата оприлюднення: 09.04.2015

Розглянувши подання департаменту житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації, відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про ліцензування певних видів господарської діяльності”, постанов Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 року № 1698 “Про затвердження переліку органів ліцензування”, від 29 листопада 2000 року № 1755 “Про строк дії ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності, розміри і порядок зарахування плати за її видачу”, від 04 липня 2001 року № 756 “Про затвердження переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності”, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 10 серпня 2012 року № 279 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення”, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2012 року за № 1468/21780, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 29 травня 2014 року № 152 “Про питання ліцензування господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва, транспортування та постачання теплової енергії в Київській області”:

1. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на території Київської області із строком дії п’ять років комунальному підприємству “Згурівський комбінат комунальних підприємств” (ідентифікаційний код 05392074, місцезнаходження: 07600, Київська область, Згурівський район, смт Згурівка, вул. Київська, будинок 12А).

2. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання на території Київської області із строком дії п’ять років дочірньому підприємству “Теплоенерго” приватного акціонерного товариства “Бородянська спеціалізована пересувна механізована колона 15” (ідентифікаційний код 31334433, місцезнаходження: 07823, Київська область, Бородянський район, с. Загальці, вул. Шевченка, будинок 7).

3. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання на території Київської області із строком дії п’ять років комунальному підприємству “Кучаків” (ідентифікаційний код 35866955, місцезнаходження: 08333, Київська область, Бориспільський район, с. Кірове, вул. Леніна, будинок 76).

4. Департаменту житлово-комунального господарства і паливно- енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації:

4.1. протягом трьох робочих днів з дати видання цього розпорядження у письмовій формі повідомити про нього комунальне підприємство “Згурівський комбінат комунальних підприємств”, дочірнє підприємство “Теплоенерго” приватного акціонерного товариства “Бородянська спеціалізована пересувна механізована колона 15”, комунальне підприємство “Кучаків”;

4.2. у встановленому порядку оформити ліцензії та подати їх на підпис заступнику голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: