Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення

Розпорядження від 01.04.2015, №104
Дата оприлюднення: 01.04.2015

Розглянувши подання департаменту житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації, відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про ліцензування певних видів господарської діяльності”, постанов Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 року № 1698 “Про затвердження переліку органів ліцензування”, від 29 листопада 2000 року № 1755 “Про строк дії ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності, розміри і порядок зарахування плати за її видачу”, від 04 липня 2001 року № 756 “Про затвердження переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності”, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 10 серпня 2012 року № 279 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення”, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2012 року за № 1468/21780, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 29 травня 2014 року № 152 “Про питання ліцензування господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва, транспортування та постачання теплової енергії в Київській області”:

1. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на території Київської області із строком дії п’ять років комунальному підприємству Макарівської районної ради “Макарівське районне виробниче управління житлово-комунального господарства” (ідентифікаційний код 03346749, місцезнаходження: 08000, Київська область, Макарівський район, смт Макарів, вул. Піонерська, будинок 13).

2. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на території Київської області із строком дії п’ять років комунальному підприємству “Коржівське” Коржівської сільської ради (ідентифікаційний код 32886539, місцезнаходження: 07544, Київська область, Баришівський район, с. Коржі, вул. Шевченка, будинок 62).

3. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на території Київської області із строком дії п’ять років приватному підприємству “Комунальник-Ш” (ідентифікаційний код 36597250, місцезнаходження: 07434, Київська область, Броварський район, с. Шевченкове, вул. Шевченка, будинок 9).

4. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання на території Київської області із строком дії п’ять років ФОП Кононюк Валерій Леонідович (реєстраційний номер облікової картки платника податків 2761204754, місце проживання: 09440, Київська область, Ставищенський район, с. Розкішна, вул. Лесі Українки, будинок 45).

5. Департаменту житлово-комунального господарства і паливно- енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації:

5.1. протягом трьох робочих днів з дати видання цього розпорядження у письмовій формі повідомити про нього комунальне підприємство Макарівської районної ради “Макарівське районне виробниче управління житлово-комунального господарства”, комунальне підприємство “Коржівське” Коржівської сільської ради, приватне підприємство “Комунальник-Ш”, ФОП Кононюка Валерія Леонідовича;

5.2. у встановленому порядку оформити ліцензії та подати їх на підпис заступнику голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: