Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про утворення робочої групи з проведення моніторингу цін та торговельних надбавок на хліб у Київській області

Розпорядження від 24.03.2014, №64
Дата оприлюднення: 24.03.2014

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про ціни і ціноутворення”, “Про захист прав споживачів”, з метою аналізу цінової ситуації на ринку хліба в Київській області:

1. Утворити робочу групу з проведення моніторингу цін та торговельних надбавок на хліб у Київській області (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі:

2.1 забезпечити проведення моніторингу цін та торговельних надбавок на хліб у Київській області;

2.2 забезпечити проведення аналізу економічного обґрунтування оптово-відпускних та роздрібних цін на хліб, зокрема на соціальні сорти хліба;

2.3 щодекади надавати голові Київської облдержадміністрації інформацію про результати проведеної роботи та пропозиції щодо вжиття заходів з недопущення безпідставного зростання цін на хліб, особливо на соціальні сорти хліба.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 11 вересня 2013 року № 340 “Про утворення робочої групи з проведення моніторингу цін та торговельних надбавок на хліб і хлібобулочні вироби в Київській області”.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: