Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про утворення робочої групи з перевірки фактів, наведених у зверненні преставників громад с.Віта Поштова і с.Юрівка Києво-Святошинського району Київської області та житлвого містечка № 254 Міноборони”

Розпорядження від 20.05.2011, №485
Дата оприлюднення: 20.05.2011

На виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України Клюєва А.П. від 16.05.2011 № 41-КО-022840/26П-1, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Утворити робочу групу з перевірки фактів, наведених у зверненні представників громад с. Віта Поштова і с. Юрівка Києво-Святошинського району Київської області та житлового містечка № 254 Міноборони (далі – робоча група), на чолі із начальником відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Київської обласної державної адміністрації Брилем К.М. з представників: Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства оборони України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства охорони здоров’я України, відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Київської обласної державної адміністрації, управління земельних відносин та реалізації інвестиційних проектів головного управління капітального будівництва облдержадміністрації, головного управління Держкомзему у Київській області:

2. Робочій групі:

2.1. провести з 23.05.2011 по 25.05.2011 перевірку фактів, наведених у зверненні представників громад с. Віта Поштова і с. Юрівка Києво-Святошинського району Київської області та житлового містечка № 254 Міноборони.

2.2. до 25.05.2011 подати довідку про результати перевірки з відповідними пропозиціями.

3.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Спаського А.С.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації Я.М.Москаленко        

Поділитися: