Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про утворення регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на території Київської області”

Розпорядження від 06.09.2012, №364
Дата оприлюднення: 06.09.2012

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 04.07.2012 № 656 „Питання державного фонду регіонального розвитку” та з метою ефективності та прозорості використання коштів державного фонду регіонального розвитку на території Київської області:

1. Утворити регіональну комісію з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на території Київської області (далі – регіональна комісія), у складі згідно з додатком.

2. Затвердити положення про регіональну комісію з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на території Київської області, що додається.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Склад регіональної комісії

Положення про регіональну комісію

        

Поділитися: