Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про утворення постійно діючої робочої групи з питань розробки та реалізації Київською обласною державною адміністрацією документів у сфері зовнішніх зносин”

Розпорядження від 27.03.2009, №205
Дата оприлюднення: 27.03.2009

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації“ Указів Президента України від 18.09.96 № 841/96 „Про заходи щодо вдосконалення координації діяльності органів виконавчої влади у сфері зовнішніх зносин“ від 05.03.2002 № 217/2002 „Про Порядок здійснення зовнішніх зносин Радою міністрів Автономної Республіки Крим місцевими державними адміністраціями“:

1. Утворити постійно діючу робочу групу з питань розробки та реалізації Київською обласною державною адміністрацією документів у сфері зовнішніх зносин (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Установити що:
2.1. завданням робочої групи є підготовка та внесення на розгляд керівництва облдержадміністрації пропозицій з питань розробки документів у сфері зовнішніх зносин (договорів угод протоколів меморандумів тощо) а також заходів щодо їх реалізації;
2.2. засідання робочої групи проводяться по мірі необхідності за ініціативою голови робочої групи;
2.3. за ініціативою голови робочої групи до участі у засіданнях робочої групи можуть залучатися представники інших структурних підрозділів облдержадміністрації

Поділитися: