“Про утворення постійно діючої комісії для розгляду пропозицій щодо включення об’єктів, розташованих на території Київської області, до переліку об’єктів, що підлягають приватизації”
На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 14.03.2006 № 9-1, відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами) та з урахуванням листа Фонду державного майна України від 30.01.2006 № 10-20-1235:
1. Утворити постійно діючу комісію для розгляду пропозицій щодо включення об’єктів, розташованих на території Київської області, до переліку об’єктів, що підлягають приватизації у складі, згідно з додатком 1.
2. Затвердити Положення про постійно діючу комісію для розгляду пропозицій щодо включення об’єктів, розташованих на території Київської області, до переліку об’єктів, що підлягають приватизації, згідно з додатком 2.
Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк