Працюємо задля перемоги!

„Про утворення обласної робочої групи з питань перевірки інтернатних закладів Київської області щодо створення в них належних умов для виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування“

Розпорядження від 06.01.2012, №3
Дата оприлюднення: 06.01.2012

На виконання завдання 3 розділу 7 витягу з протоколу № 90 засідання Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2011 року, відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, „Про освіту” та з метою перевірки інтернатних закладів Київської області щодо створення в них належних умов для виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування:

1. Утворити обласну робочу групу з питань перевірки інтернатних закладів Київської області щодо створення в них належних умов для виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (далі – обласна робоча група), у складі згідно з додатком.

2. Обласній робочій групі:

2.1. здійснити перевірку інтернатних закладів Київської області, в яких перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, у період з 10 по 31 січня 2012 року;

2.2. узагальнити матеріали за результатами перевірки до 14.02.2012 та надати до розгляду на засіданні колегії обласної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації Я.М.Москаленко

Додаток

        

Поділитися: