Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про утворення обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення”

Розпорядження від 23.09.2009, №832
Дата оприлюднення: 23.09.2009

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації“ протоколу № 7 засідання колегії Київської облдержадміністрації від 30.07.2009 та з урахуванням листа Міністерства праці та соціальної політики Українивід 27.07.2009 № 909/0/15-09/021:

1. Утворити обласну робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (далі – обласна робоча група) у складі згідно з додатком 1.

2. Затвердити положення про обласну робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення що додається (додаток 2).

3. Райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення):
3.1. утворити відповідні робочі групи;
3.2. інформацію про роботу відповідних груп подавати головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації щомісяця до 5 числа місяця наступного періоду.

4. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації щомісяця до 10 числа місяця наступного періоду надавати Міністерству праці та соціальної політики України інформацію про вжиті заходи щодо легалізації трудових відносин заробітної плати та зайнятості населення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації Ю.В.Ковбасюк

Додаток 1

Додаток 2

”     

Поділитися: