Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про утворення обласної постійно діючої робочої групи з питань організації харчування дітей у навчальних закладах Київської області”

Розпорядження від 24.01.2011, №46
Дата оприлюднення: 24.01.2011

На виконання пункту 8 доручення голови облдержадміністраціївід 01.12.2010 № 144-1 за підсумками розгляду на засіданні колегії Київської обласної державної адміністрації питання „Про стан організації харчування в навчальних закладах Київської області“, відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації“, „Про освіту“, „Про загальну середню освіту“, „Про дошкільну освіту“, „Про професійно-технічну освіту“ та з метою вивчення проблемних питань, пов’язаних з організацією харчування дітей у навчальних закладах Київської області:

1. Утворити обласну постійно діючу робочу групу з питань організації харчування дітей у навчальних закладах Київської області (далі обласна робоча група) у складі згідно з додатком 1.

2. Затвердити положення про обласну постійно діючу робочу групу з питань організації харчування дітей у навчальних закладах Київської області згідно з додатком 2.

3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) утворити відповідні робочі групи.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступ­ника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: