Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про утворення обласної міжвідомчої робочої групи з підготовки комплексних заходів щодо зменшення промисловими, сільськогосподарськими та іншими суб’єктами господарювання області скидів у водні об’єкти, викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами та обсягу утворення відходів”

Розпорядження від 18.08.2010, №889
Дата оприлюднення: 18.08.2010

Відповідно до Водного Кодексу України, Законів України „Про місцеві державні адміністрації“, „Про охорону навколишнього природного середовища“, „Про охорону атмосферного повітря“, „Про відходи“:

1. Утворити обласну міжвідомчу робочу групу з питань підготовки комплексних заходів щодо зменшення промисловими, сільськогосподарськими та іншими суб’єктами господарювання області скидів у водні об’єкти, викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами та обсягу утворення відходів (далі – Робоча група) у складі, що додається.

2. Робочій групі до 30.08.2010 розробити заходи щодо зменшення промисловими, сільськогосподарськими та іншими суб’єктами господарювання області скидів у водні об’єкти, викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами та обсягу утворення відходів та подати їх до Київської обласної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Шевченка О.О.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: