Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про утворення обласної конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами

Розпорядження від 28.04.2016, №149
Дата оприлюднення: 28.04.2016

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів”:

1. Утворити обласну конкурсну комісію з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами (далі – конкурсна комісія) у складі згідно з додатком.

2. Конкурсній комісії здійснювати свою діяльність відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації:

від 11 червня 2015 року № 199 “Про утворення обласної конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами”;

від 28 серпня 2015 року № 319 “Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 11 червня 2015 року № 199”.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Любка І.В.

Голова адміністрації М.Д.Мельничук

        

Поділитися: