Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про утворення обласної комісії з визначення переліку сільськогосподарських товаровиробників для отримання державної підтримки”

Розпорядження від 20.09.2012, №422
Дата оприлюднення: 20.09.2012

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою” на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15.08.2012 813 Про затвердження Порядку та умов надання сільсько­господарським товаровиробникам державної підтримки у страхуванні сільсько­господарських культур шляхом здешевлення страхових платежів (премій) і переліку сільськогосподарських культур та видів страхових ризиків (продуктів), на які у 2012 році надається компенсація вартості страхових платежів (премій)”:

1. Утворити обласну комісію з визначення переліку сільсько­господарських товаровиробників для отримання державної підтримки у складі згідно з додатком.

2. Головному управлінню агропромислового розвитку Київської облдерж­адміністрації надсилати щокварталу до 15 числа наступного місяця до Міністер­ства аграрної політики та продовольства України узагальнену інформацію про використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання компенсації вартості страхових платежів (премій).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Москаленка Я.М.

Голова адміністраціїА.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: