Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про утворення обласної комісії з проведення перевірок щодо виконання умов договорів, укладених Київською обласною державною адміністрацією з перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

Розпорядження від 24.09.2014, №305
Дата оприлюднення: 24.09.2014

Відповідно до Законів України “Про автомобільний транспорт”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”:

  1. Утворити обласну комісію з проведення перевірок щодо виконання умов договорів, укладених Київською обласною державною адміністрацією з перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що відносяться до компетенції Київської обласної державної адміністрації (далі – комісія), у складі згідно з додатком.
  2. Комісії забезпечити проведення перевірок щодо виконання умов договорів про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, укладених з Київською обласною державною адміністрацією.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Христюка Д.В.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: