Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про утворення обласного штабу з питань переселення та розв’язання соціально-побутових проблем громадян, які залишають Автономну Республіку Крим і м. Севастополь у зв’язку з військовою агресією з боку Російської Федерації

Розпорядження від 31.03.2014, №67
Дата оприлюднення: 31.03.2014

На виконання протокольного доручення Першого віце-прем’єр-міністра України В.Г. Яреми від 25 березня 2014 року “Про утворення Центрального штабу з питань переселення та розв’язання соціально-побутових проблем громадян, які залишають Автономну Республіку Крим і м. Севастополь у зв’язку з військовою агресією з боку Російської Федерації”:

1. Утворити обласний штаб з питань переселення та розв’язання соціально-побутових проблем громадян, які залишають Автономну Республіку Крим і м. Севастополь у зв’язку з військовою агресією з боку Російської Федерації (далі – обласний штаб), у складі згідно з додатком.

2. Обласному штабу забезпечити:

2.1. роботу єдиної “гарячої лінії” для громадян України, які виїжджають з Автономної Республіки Крим і м. Севастополя на тимчасове місце перебування до інших регіонів України;

2.2. цілодобове приймання, опрацювання та надсилання відповідним органам виконавчої влади звернень жителів Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, контроль за строками їх розгляду та надання відповідей щодо вирішення порушених проблемних питань;

2.3. взаємодію з відповідними контактними центрами, довідковими службами центральних та місцевих органів виконавчої влади.

3. Районним держадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

3.1. визначити заклади, які будуть надавати послуги тимчасового поселення громадян, які виїжджають з Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, та сформувати списки осіб, які бажають прийняти таких громадян, з подальшим оперативним інформуванням обласного штабу.

4. Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації, Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Київській області, управлінню Державної міграційної служби у Київській області, регіональним телерадіокомпаніям, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області відповідно до компетенції забезпечити широке інформування громадськості про роботу єдиної “гарячої лінії” для громадян України, які виїжджають з Автономної Республіки Крим і м. Севастополя на тимчасове місце перебування до інших регіонів України.

5. Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області забезпечити створення відповідних пунктів для надання необхідної допомоги та відповідного інформування громадян, які здійснюють переселення з Автономної Республіки Крим і м. Севастополя власним транспортом. Забезпечити надання послуг соціально-психологічної реабілітації в закладах області: Бородянський, Іванківський, Києво-Святошинський центри соціально-психологічної реабілітації населення та соціально-психологічний Центр м. Славутича.

6. Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Київській області, управлінню Державтоінспекції Головного управління МВС України в Київськiй областi забезпечити охорону громадського порядку під час переселення громадян, їх охорону і супроводження у разі потреби, надання відповідної інформації та допомоги.

7. Держприкордонслужбі забезпечити надання відповідної інформації обласному штабу про громадян, які залишають Автономну Республіку Крим і м. Севастополь.

8. Службі у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації, департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації забезпечити направлення та поселення громадян, які виїжджають з Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, відповідно до їх звернень.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: