Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про утворення обласного штабу з питань контролю за станом благоустрою, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у сфері комунального обслуговування населення під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу”

Розпорядження від 05.06.2012, №213
Дата оприлюднення: 05.06.2012

Відповідно до законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про благоустрій населених пунктів”, доручення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Українивід 26.04.2012 № 7/21-6985, з метою належної підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

1. На період проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу з 08 червня по 01 липня 2012 року утворити обласний штаб з питань контролю за станом благоустрою, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у сфері комунального обслуговування населення під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу згідно з додатком.

2. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

2.1. Утворити відповідні штаби з питань контролю за станом благоустрою, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у сфері комунального обслуговування населення під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу із залученням посадових осіб підприємств, що надають послуги у сфері водопостачання, благоустрою та поводження з твердими побутовими відходами, а також ритуальних служб.

2.2. Забезпечити підтримання зразкового стану об’єктів благоустрою.

2.3. Вжити заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у сфері комунального обслуговування населення та організації термінового усунення їх негативних наслідків.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: