Працюємо задля перемоги!

„Про утворення обласного штабу з координації дій щодо забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення області, пов’язаної з різким зниженням температури у період з 28 січня по 12 лютого 2012 року”

Розпорядження від 27.01.2012, №23
Дата оприлюднення: 27.01.2012

На виконання завдань, визначених на засіданні Кабінету Міністрів України 25.01.2011, відповідно до доручення Кабінету Міністрів України від 26.01.2012 № 3597/0/4-12 та листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.01.12№ 7/5-1135 щодо „Порядку організації роботи штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення”, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Утворити обласний штаб з координації дій щодо забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення області, пов’язаної з різким зниженням температури у період з 28 січня по 12 лютого 2012 року, (далі – обласний штаб) у складі згідно з додатком.

Голові обласного штабу вносити у разі потреби до нього зміни, залучати до роботи обласного штабу в установленому порядку працівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади в області, інших державних органів, підприємств, установ та організацій.

2. Головам райдержадміністраційта міським головам (міст обласного значення):

2.1.Терміново утворити відповідні штаби із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення.

2.2. Забезпечити цілодобове чергування в райдержадміністраціях та виконавчих комітетах міських, селищних та сільських рад з метою інформування щодо виникнення надзвичайних ситуацій в системах життє­забезпечення.

2.3. Забезпечити чергування та роботу аварійно-відновлювальних бригад в системах газо-, електро-, теплоповодопостачання.

2.4. Організувати встановлення на території району, міста наметів для обігріву громадян, в яких забезпечити надання першої медичної допомоги при обмороженні та безкоштовні гарячі напої.

2.5. Невідкладно організувати роботу із усунення небезпеки для населення , пов’язаної із обледенінням дахів та ожеледицею.

3. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорно­бильської катастрофи облдерж-адміністрації забезпечити координацію служб області відповідно до Плану спільних дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій у несприятливих погодних умовах в зимовий період.

4. Головному управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації забезпечити спільно з райдержадміністраціями та виконавчими комітетами міських рад службу швидкої допомоги необхідним запасом паливно-мастильних матеріалів.

5. Головному управлінню освіти облдержадміністрації відповідно до температурного режиму визначитись щодо канікул в школах на період похолодання.

6. Головам райдержадміністраційта міським головам (міст обласного значення)забезпечити подання оперативному черговому головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорно­бильської катастрофи облдержадміністрації щоденну поточну інформацію до 08.00 години щодо ситуації в районі, місті.

У випадку надзвичайної ситуації та ускладненні обстановки – негайно інформувати приймальну голови Київської облдержадміністрації та оперативного чергового головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорно­бильської катастрофи облдержадміністрації.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації В.М.Максименка.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: