Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про утворення обласного штабу із забезпечення своєчасного і організованого проведення комплексу збиральних робіт сільськогосподарських культур у 2015 році

Розпорядження від 17.07.2015, №253
Дата оприлюднення: 17.07.2015

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, з метою забезпечення продовольчої безпеки області, недопущення спаду виробництва зерна та забезпечення своєчасного і організованого проведення комплексу збиральних робіт сільськогосподарських культур у 2015 році:

1. Утворити обласний штаб із забезпечення своєчасного і організованого проведення комплексу збиральних робіт сільськогосподарських культур у 2015 році (далі – обласний штаб ) у складі згідно з додатком.

2. Покласти на голів райдержадміністрацій персональну відповідальність за забезпечення у 2015-2016 роках відповідних адміністративно-територіальних одиниць продовольчим зерном у необхідних обсягах та стабілізацію ситуації щодо забезпечення населення зерном та продуктами його переробки.

3. Райдержадміністраціям:

3.1. щоп’ятниці звітувати перед обласним штабом про хід збиральних робіт до завершення кампанії по збору урожаю 2015 року;

3.2. співпрацювати з сільськогосподарськими підприємствами області щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних зі збором урожаю, та надавати їм всебічну допомогу.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської облдержадміністрації Корбана О.Б.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: