Працюємо задля перемоги!

Про утворення обласного організаційного комітету з підготовки та проведення заходів у Київській області, пов’язаних із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи

Розпорядження від 24.02.2016, №49
Дата оприлюднення: 24.02.2016

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 10 липня 2015 року № 29159/0/1-15 за результатами наради, що відбулася 09 липня 2015 року у м. Чорнобиль Київської області з питань забезпечення функціонування зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення, державного спеціалізованого підприємства “Чорнобильська атомна електростанція” та об’єкта “Укриття”, відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 28 вересня 2015 року № 367 “Про план заходів у Київській області, пов’язаних із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи”:

1. Утворити обласний організаційний комітет з підготовки та проведення заходів у Київській області, пов’язаних із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи (далі – обласний оргкомітет), у складі згідно з додатком.

2. Обласному оргкомітету, структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання Плану заходів у Київській області, пов’язаних із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 28 вересня 2015 року № 367 “Про план заходів у Київській області, пов’язаних із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи”.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Л.Р.Парцхаладзе.

Голова адміністрації М.Д.Мельничук

        

Поділитися: