Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про утворення міжвідомчої робочої групи для вирішення питань забезпечення сільськогосподарських товаровиробників кредитами під час проведення комплексу весняно-польових робіт”

Розпорядження від 12.03.2011, №209
Дата оприлюднення: 12.03.2011

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, доручення Кабінету Міністрів України від 14.02.2011 № 7791/0/1-11:

1. Утворити міжвідомчу робочу групу для вирішення питань забезпечення сільськогосподарських товаровиробників кредитами під час проведення комплексу весняно-польових робіт (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі протягом березня-травня поточного року вжити заходів у встановленому порядку для забезпечення сільськогосподарських товаро­виробників кредитами в необхідних обсягах та про проведену роботу щомісяця інформувати Міністерство аграрної політики та продовольства України через головне управління агропромислового розвитку облдерж­адміністрації .

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Москаленка Я.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: