Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про утворення міжвідомчої робочої групи з обстеження стану розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Київської області

Розпорядження від 01.04.2015, №102
Дата оприлюднення: 01.04.2015

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про рекламу”, постанови Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2012 року № 1135 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів”:

1. Утворити міжвідомчу робочу групу з обстеження стану розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Київської області (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації у тижневий строк розробити та затвердити форму акта обстеження зовнішньої реклами.

3. Робочій групі забезпечити обстеження зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Київської області, за результатами яких складати відповідні акти та подавати їх з відповідними пропозиціями на розгляд першому заступнику голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

4. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації:

від 24 травня 2012 року № 198 “Про утворення обласної міжвідомчої робочої групи з перевірки дотримання законодавства при розміщенні зовнішньої реклами за межами населених пунктів”;

від 07 червня 2012 року № 223 “Про затвердження складу обласної міжвідомчої робочої групи з перевірки дотримання законодавства при розміщенні зовнішньої реклами за межами населених пунктів”;

від 10 лютого 2014 року № 27 “Про затвердження складу обласної міжвідомчої робочої групи з перевірки дотримання законодавства при розміщенні зовнішньої реклами за межами населених пунктів”.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: