Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про утворення міжвідомчої робочої групи з перевірки повноти сплати збору на обов”язкове державне пенсійне страхування при відчуженні легкових автомобілів у Київській області”

Розпорядження від 02.12.2011, №1385
Дата оприлюднення: 02.12.2011

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування”, „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та з метою вивчення стану справ щодо сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій відчуження легкових автомобілів:

1. Утворити міжвідомчу робочу групу з перевірки повноти сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при відчуженні легкових автомобілів у Київській області (далі – обласна робоча група), у складі згідно з додатком.

2. Обласній робочій групі:

2.1. у встановленому порядку здійснити перевірку повноти та правильності сплати юридичними та фізичним особами збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при відчуженні легкових автомобілів у Київській області за період з жовтня 2009 по жовтень 2011 року;

2.2. до 01.01.2012 за результатами проведеної роботи подати до Київської обласної державної адміністрації відповідні пропозиції.

3. Баришівській, Білоцерківській, Бориспільській, Броварській, Васильківській, Вишгородській, Іванівській, Кагарлицькій, Києво-Святошинській, Макарівській, Миронівській, Обухівській, Переяслав-Хмельницькій, Ставищенській райдержадміністраціям, Ірпінському, Славутицькому міськвиконкомам утворити відповідні робочі групи та про результати їх роботи інформувати обласну робочу групу до 26.12.12.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Т.Л.Подашевську.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: