Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про утворення координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при Київській облдержадміністрації”

Розпорядження від 23.05.2013, №200
Дата оприлюднення: 23.05.2013

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, „Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”, „Про охорону дитинства”, „Про попередження насильства в сім’ї”, „Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 21 січня 2013 року № 21 „Про затвердження Положення про службу у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації”:

1. Утворити координаційну раду з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при Київській облдержадміністрації у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про координаційну раду з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при Київській обласній державній адміністрації, що додається.

3. Ліквідувати:

3.1. координаційну раду з питань охорони дитинства при Київській обласній державній адміністрації;

3.2 Київську обласну координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми.

4. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 14 листопада 2001 року № 684 „Про координаційну раду з питань охорони дитинства при Київській обласній державній адміністрації”, від 14 липня 2004 року № 438 „Питання координаційної ради з питань охорони дитинства при Київській обласній державній адміністрації”,від 6 травня 2009 року № 353 „Про внесення зміни до Положення про координаційну раду з питань охорони дитинства при Київській обласній державній адміністрації”, від 22 липня 2009 року № 627 „Про Київську обласну координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми”, від 24 вересня 2012 року № 425 „Про затвердження складу координаційної ради з питань охорони дитинства при Київській обласній державній адміністрації”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Положення

        

Поділитися: