Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про утворення Комунального закладу Київської обласної ради „Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей „Узин”

Розпорядження від 17.12.2014, №441
Дата оприлюднення: 17.12.2014

Відповідно до Цивільного кодексу України, Законів України Про місцеві державні адміністрації”, Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”, постанови Кабінету Міністрів України від 28 січня 2004 року № 87 Про затвердження Типового положення про центр соціально- психологічної реабілітації дітей”, з урахуванням листа Міністерства соціальної політики України від 11 вересня 2014 року 10302/0/14-14/57 Про надання погодження”, рішення Київської обласної ради від 04 грудня 2014 року № 864-44-VI Про погодження утворення комунальних закладів Київської обласної ради” та доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 24 жовтня 2014 року № 86-1 Щодо оптимізації мережі центрів соціально-психологічної реабілітації дітей Київської області”:

1. Утворити Комунальний заклад Київської обласної ради “Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей “Узин” (далі – Центр) на базі майна Білоцерківського районного центру соціально- психологічної реабілітації дітей.

2. Підпорядкувати Центр службі у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації.

3. Службі у справах дітей та сім’ї облдержадміністрації в установленому порядку:

3.1. Розробити та затвердити положення про Комунальний заклад Київської обласної ради “Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей “Узин”.

3.2. Здійснити комплекс заходів, пов’язаних із утворенням та державною реєстрацією Центру.

4. Департаменту фінансів облдержадміністрації при формуванні обласного бюджету на 2015 рік врахувати вищезазначене при розрахунку міжбюджетного трансферту між обласним бюджетом та місцевими бюджетами Київської області на утримання Комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей “Узин”.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Корбана О.Б.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: