Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про утворення комісії з вивчення діяльності споживчих товариств, що здійснюють господарську діяльність на території Київської області”

Розпорядження від 02.06.2011, №546
Дата оприлюднення: 02.06.2011

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про споживчу кооперацію”:

1. Утворити комісію з вивчення діяльності споживчих товариств, що здійснюють господарську діяльність на території Київської області у складі, згідно з додатком 1.

2. Головам райдержадміністрацій, міським головам (міст обласного значення) надати організаційному відділу апарату облдержадміністрації пропозиції щодо діяльності споживчих товариств, що здійснюють господарську діяльність на території відповідного району, міста Київської області в термін до 07.06.2011.

3. Затвердити графік заслуховування голів райдержадміністрацій, міських голів (міст обласного значення) щодо діяльності споживчих товариств, що здійснюють господарську діяльність на території відповідного району, міста Київської області згідно з додатком 2.

4. Комісії до 21.06.2011 надати довідку про результати вивчення діяльності споживчих товариств, подальшого їх розвитку в Київській області та вирішення проблемних питань.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Спаського А.С.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації В.М.Максименко

Додаток

        

Поділитися: